O szkole

Ośrodek Szkolenia Kierowców "Start" prowadzi szkolenia od 1996r. Doświadczona i profesjonalna kadra instruktorów sprawia , że nabycie nawyków cechujących dobrego kierowcę jest konsekwencją szkolenia praktycznego, w czasie którego stosowane są metody gwarantujące szybkie opanowanie zadań na placu i w ruchu miejskim.

OSK "START" posiada sale dydaktyczną o wysokim standardzie, wyposażoną we wszelkie niezbędne i ułatwiające naukę materiały i pomoce naukowe ( sprzęt komputerowy, plansze służące do pokazów, pozwalające na interesujące i obrazowy przekaz wykładów teoretycznych, liczne broszury i prospekty zapoznające z zasadami ruchu i bezpieczeństwa drogowego itp. ).

osoba za kierownicą auta

W procesie dydaktycznym wykorzystane są pomoce naukowe oraz programy komputerowe do nauki i egzaminowania kursantów.

Posiadamy również utwardzone, pełnowymiarowe place manewrowe znajdujące się przy:

• Krosno ul. Tysiąclecia ( naprzeciw WORD Krosno) ( wszystkie kategorie)
  • Rymanów ul. Bieleckiego ( obok Biedronki) ( kat. B)

Place przeznaczone są wyłącznie dla samochodów szkoleniowych, pozwalające szkolić kierowców na wszystkie kategorie oraz umożliwiające wykonanie wszystkich manewrów przewidzianych na egzaminie państwowym.

szare auto

szary autobus